image1 image2 image3
logo

DODATNA NASTAVA

Dodatna nastava se u školama organizuje za učenike koji pokazuju darovitost, talenat, posebne sposobnosti ali i sklonosti i  interesovanja za pojedine predmete ili oblasti. Na učiteljima i predmetnim nastavnicima je da prepoznaju talentovane učenike, da prepoznaju darovitost za pojedine oblasti nauke, umetnosti, sporta, jezika ... te da ih na vreme i adekvatno motivišu za uzimanje učešća u dodatnoj nastavi. U našoj školi postoji čitav niz predmeta iz kojih se organizuje dodatna nastava jer ona je tu i radi pripreme za takmičenja koja se organizuju iz raznih oblasti na nivou škole, opštine, okruga ili na republičkom nivou.

U ovoj školskoj godini ponuđeni su sledeći termini dodatne nastave:

 

Ime i prezime nastavnika

Predmet

Nastava pre podne / dan

Nastava posle podne / dan

 

Vlastislava Kirić

 

Srpski jezik

 

Petak 7.čas

 

Petak 7.čas

Sonja Lončar 

Srpski jezik

Ponedeljak/sreda

Ponedeljak/sreda

Želimir Babinjec

Biologija

-

Sreda 18,00

Katarina Mikulić

Matematika

Četvrtak 17,20

Četvrtak 12,00

Elena Omasta

Geografija

Ponedeljak 17,00

Četvrtak 12,15

Zuzana Lenhart

Slovački jezik

-

Sreda 12,15

Evka Omasta

Biologija

-

Sreda 16,30

Maria Kotvašova

Slovački jezik

Četvrtak 17,30

Četvrtak 12,00

Anna Hrkova

Slovački jezik

Petak 16,00

Patak 12,00

Vlado Šimek

Matematika 

-

Sreda 11,30 - dvočas

Jan Tomaš

Matematika/Fizika

Sreda 15,00

Sreda 12,05

Svetlana Kocić

Nemački jezik

Utorak 12,40-13,30

Utorak 18,15-19,00

Pavel Urban

Fizičko vaspitanje

Sreda 18,00-19,00

Sreda 19,00-20,00

Đuro Svetlik

Istorija

Ponedeljak 13,00 

Sreda 18,00 – 18,45

Tatjana Brezinova

Engleski jezik

-

Petak 12,10

Darina Poljak

Informatika

Sreda 14:00-14:45

-

Zorica Timotijević

Geografija

Petak 7. čas (12:50)

-

Pavel Urban

Fizičko i zdravstveno vaspitanje

Sreda 18:00-19:00

Sreda 19:00-20:00

Sanja Bojković

Likovna kultura

-

Ponedeljak 

12:00-13:00

Ana Kokavski

Nemački jezik

Petak 12:10

-

Vlastislava Kirić

Srpski jezik

Ponedeljak 

18:00-19:00

Ponedeljak 

12:00-12:50

Tatjana Brezinova

Engleski jezik

-

Petak 12:10

Zuzana Putnik

Engleski jezik

5. Čas (16:30-17:20)

5. Čas (11:00-11:50)

Farkaš Jožo

TIO

Ponedeljak 12:00

Sreda 12:10

Evka Omasta

Hemija

Sreda

Sreda 12:00

Jan Husarik

Biologija

Petak

Petak 12:00

Nenad Grozdanić

Fizika

-

Utorak i petak  

12:10 - 13:50

Rastislav Ušjak

TIO

Ponedeljak 16:00

Ponedeljak 10:00

 

2017  Osnovna Škola Mlada Pokolenja Kovačica    2015 Osnovna Skola MLada Pokolenja Kovačica