DODATNA NASTAVA

Dodatna nastava se u školama organizuje za učenike koji pokazuju darovitost, talenat, posebne sposobnosti ali i sklonosti i  interesovanja za pojedine predmete ili oblasti. Na učiteljima i predmetnim nastavnicima je da prepoznaju talentovane učenike, da prepoznaju darovitost za pojedine oblasti nauke, umetnosti, sporta, jezika … te da ih na vreme i adekvatno motivišu za uzimanje učešća u dodatnoj nastavi. U našoj školi postoji čitav niz predmeta iz kojih se organizuje dodatna nastava jer ona je tu i radi pripreme za takmičenja koja se organizuju iz raznih oblasti na nivou škole, opštine, okruga ili na republičkom nivou.

U ovoj školskoj godini ponuđeni su sledeći termini dodatne nastave:

 

Ime i prezime nastavnika

Predmet

Nastava pre podne / dan

Nastava posle podne / dan

 

Vlastislava Kirić

 

Srpski jezik

 

Petak 7.čas

 

Petak 7.čas

Sonja Lončar 

Srpski jezik

Ponedeljak/sreda

Ponedeljak/sreda

Želimir Babinjec

Biologija

Sreda 18,00

Katarina Mikulić

Matematika

Četvrtak 17,20

Četvrtak 12,00

Elena Omasta

Geografija

Ponedeljak 17,00

Četvrtak 12,15

Zuzana Lenhart

Slovački jezik

Sreda 12,15

Evka Omasta

Biologija

Sreda 16,30

Maria Kotvašova

Slovački jezik

Četvrtak 17,30

Četvrtak 12,00

Anna Hrkova

Slovački jezik

Petak 16,00

Patak 12,00

Vlado Šimek

Matematika 

Sreda 11,30 – dvočas

Jan Tomaš

Matematika/Fizika

Sreda 15,00

Sreda 12,05

Svetlana Kocić

Nemački jezik

Utorak 12,40-13,30

Utorak 18,15-19,00

Pavel Urban

Fizičko vaspitanje

Sreda 18,00-19,00

Sreda 19,00-20,00

Đuro Svetlik

Istorija

Ponedeljak 13,00 

Sreda 18,00 – 18,45

Tatjana Brezinova

Engleski jezik

Petak 12,10

Darina Poljak

Informatika

Sreda 14:00-14:45

Zorica Timotijević

Geografija

Petak 7. čas (12:50)

Pavel Urban

Fizičko i zdravstveno vaspitanje

Sreda 18:00-19:00

Sreda 19:00-20:00

Sanja Bojković

Likovna kultura

Ponedeljak 

12:00-13:00

Ana Kokavski

Nemački jezik

Petak 12:10

Vlastislava Kirić

Srpski jezik

Ponedeljak 

18:00-19:00

Ponedeljak 

12:00-12:50

Tatjana Brezinova

Engleski jezik

Petak 12:10

Zuzana Putnik

Engleski jezik

5. Čas (16:30-17:20)

5. Čas (11:00-11:50)

Farkaš Jožo

TIO

Ponedeljak 12:00

Sreda 12:10

Evka Omasta

Hemija

Sreda

Sreda 12:00

Jan Husarik

Biologija

Petak

Petak 12:00

Nenad Grozdanić

Fizika

Utorak i petak  

12:10 – 13:50

Rastislav Ušjak

TIO

Ponedeljak 16:00

Ponedeljak 10:00