Oznamy

Home/Oznamy

Обавештење о јавним набавкама

14 decembra, 2022|Javne Nabavke, Oznamy, Školské správy/Školske vesti|

До 01. јула 2020. године је био на снази Закон о јавним набавкама, објављен у службеним гласницима РС под бројевима: 124/2012, 14/2015 и 68/2015, који је налагао да се свака јавна набавка објављује на Порталу јавних набавки и интернет страници наручиоца јавне набавке (што је ова школа поштовала). 01. јула

Kalendar za osmake – UPIS 2022

23 marca, 2022|Oznamy, Školské správy/Školske vesti|

Probni završni ispiti Petak 25. mart u 13h – Matematika Subota 26. mart u 9:00 Maternji jezik a u 11:30 Kombnovani test 20. – 23. maj – Prijemni ispiti u muzičkim školama Završni ispiti 27. jun od 9 do 11h Završni ispit iz Maternjeg jezika 28. jun od 9 do

Pismene provere znanja

30 novembra, 2021|Oznamy|

Poštovani roditelji, raspored termina kontrolnih i pismenih provera znanja se nalazi u esDnevniku, unutar svakog odeljenja zasebno.

Termini individualnih razgovora sa roditeljima u 2021/2022. godini

16 septembra, 2021|O škole / O školi, Oznamy, Školské správy/Školske vesti|

Одељење Старешина или наставник Дан Време I1 Кукучка Ана среда 3. час I2 Валовец Вијерослава уторак 4. час I3 Радојковић Слађана петак 2. час II1 Шимак Катарина петак 5. час II2 Халупа Јармила четвртак 5. час II3 Станисављевић Гордана уторак 5. час III1 Светликова Зузана четвртак 5. час III2 Петрикова

Termini časova odeljenjskog starešine u 2021/2022. godini

16 septembra, 2021|O škole / O školi, Oznamy, Školské správy/Školske vesti|

Наставник Одељење Термин Ана Кукучка 1.1 четвртак 5. час Виерослава Валовец 1.2 петак 5. час Слађана Радојковић 1.3 четвртак 5. час Катарина Шимак 2.1 среда 5. час Јармила Халупа 2.2 среда 5. час Гордана Станисављевић 2.3 понедељак 6. час Зузана Светликова 3.1 понедељак 6. час Зузана Петрикова 3.2 среда 6.

Termini sekcija u 2021/2022. godini

16 septembra, 2021|O škole / O školi, Oznamy, Školské správy/Školske vesti|

Наставник Назив секције Термин Зузана Петрикова Фолклор Ана Чипкар Фаркаш Литерарна уторак 6. час Сања Бојковић Ликовна среда у 12:15 Мирослав Јурица Историја уторак12:15 Зузана Куталек Историја среда