Termíny doplnkovej a dodatkovej výučby a odbočiek – Termini dopunske i dodatne nastave i sekcija (2018/2019)

 

ŠKOLSKA 2018/2019. GODINA   –   NIŽI RAZREDI

Ime i prezime Razred Dopunska nastava

Datum i vreme

Dodatna nastava

Datum i vreme

Sekcije
Anna Kukučka 2-1 PETAK

5. ČAS ILI PREDČAS KADA JE

POPODNEVNA SMENA

Vjerka Toman 2-2 ČETVRTAK

3. ČAS

Gordana Stanisavljević 2-3 ČETVRTKOM -MATEMATIKA

PREDČAS KADA JE

POPODNEVNA SMENA

PETKOM – SRPSKI JEZIK

PREDČAS KADA JE

POPODNEVNA SMENA

Katarina Šimak 3-1 UTORKOM

6. ČAS ILI PREDČAS

KADA JE POPODNEVNA

SMENA

SREDOM

6. ČAS ILI PREDČAS

KADA JE

POPODNEVNA SMENA

Jarmila Halupa 3-2 UTORAK

6. ČAS ILI PREDČAS KADA JE

POPODNEVNA SMENA

SREDA

6. ČAS ILI PREDČAS

KADA JE

POPODNEVNA

SMENA

Ivanka Mravik 3-3 ČETVRTAK

5. ČAS ILI PREDČAS KADA JE

POPODNEVNA SMENA

Zuzana Svetlik 4-1 ČETVRTKOM 6. ČAS SREDA 6. ČAS SREDA

3. ČAS

DRAMSKA SEKCIJA

Zuzana Petrikova 4-2 UTORAK

6. ČAS

SREDA

6. ČAS

PETAK

6. ČAS

FOLKLOR

Kata Pavela 4-3 PONEDELJKOM

6. ČAS

PETKOM

5. ČAS

Ana Čipkar-Farkaš 1-1 PONEDELJKOM

5. ČAS

Katarina Karkuš 1-2 SREDOM

5. ČAS

Olivera Sladeček 1-3 UTORKOM

5. ČAS ILI PREDČAS KADA JE

POPODNEVNA SMENA

Slađana Radojković Srpski jezik PETKOM

6. ČAS SA IV-1 I IV-2

Marina Babka Engleski jezik SREDA

6. ČAS

Zuzana Putnik Engleski jezik ČETVRTKOM

6. ČAS KADA SE IDE

PRE PODNE

ČETVRTKOM

6. ČAS KADA SE IDE

PRE PODNE

SREDA

3. ČAS

DRAMSKA SEKCIJA

 

 

ŠKOLSKA 2018/2019. GODINA   –  VISI RAZREDI

Ime i prezime nastavnika Predmet Dopunska nastava

Datum i vreme

Dodatna nastava

Datum i vreme

Sekcija

(Naziv: termin)

Vlastislava Kirić Srpski jezik SREDA

12h-13h

PETAK

12h-13h

Sonja Lončar Srpski jezik UTORAK

12h-13h

PO POTREBI NOVINARSKA

SEKCIJA JEDNOM

MESEČNO

Želimir Babinjec Biologija SREDA

POSLE 7.ČASA

SREDA

POSLE 7. ČASA

Katarina Mikulić Matematika AKO SE IDE

POSLE PODNE

ONDA PETAK

PREDČAS :

12h-12:40

AKO SE IDE PRE

PODNE ONDA

ČETVRTAK  17:30-18:15

Elena Omasta Geografija AKO SE IDE POSLE

PODNE ČETVRTAK

12:00-12:45

AKO SE IDE PRE

PODNE ONDA

SREDA 17:00-17:45

ČETVRTAK  17:30-18:15
Zuzana Lenhart Slovački jezik UTORAK

18:15 – 19:00

ČETVRTAK

18:15-19:00

Evka Omasta Biologija SREDA

12:00

ČETVRTAK

12:00

EKO-SEKCIJA

PETAK

15:30-17:00

Evka Omasta Hemija PONEDELJAK

15:30-17:00

PONEDELJAK 12:00
Maria Kotvašova Slovački jezik UTORAK

12:30-13:30 ILI

18:15-19:00

PETAK

12:45-13:30 ILI

18:15-19:00

Vlado Šimek Matematika UTORAK

U POPODNEVNOJ

SMENI

11:30-13:00

SREDA U POPODNEVNOJ

SMENI

11:30-13:00

Jan Tomaš Matematika

Fizika

ČETVRTAK

12:15

SA VII-3 I VIII-3

PETAK

16:00

SA VII-3 I VIII-3

SREDA 15:00

PETAK 12:15

Svetlana Kocić Nemački jezik PONEDELJAK U

POPODNEVOJ

SMENI PREDČAS

U POPODNEVNOJ

SMENI 6. ČAS

ČETVRTAK U

POPODNEVOJ

SMENI PREDČAS A

U POPODNEVNOJ

SMENI 7. ČAS

FILOLOŠKA

SEKCIJA

UTORAK PREDČAS

SEKCIJA ZA

EL. NOVINE

ČETVRTAK

7. ČAS

Pavel Urban Fizičko vaspitanje SREDA

19:00-20:00

PETAK

18:00-19:00

Tatjana Brezinova Engleski jezik ČETVRTAK

12:15-13:00

PETAK

PO POTREBI I

DRUGIH DANA

Darina Poljak Informatika ČETVRTAK PREDČAS

ILI POSLE 6. ČASA

Zorica Timotijević Geografija SREDA POSLE 6. ČASA PETAK POSLE

7. ČASA (PO POTREBI)

Sanja Bojković Likovna kultura PONEDELJAK

12:00-13:00

(PREDČAS)

SREDA

12:00-13:00

Ana Kokavski Nemački jezik SREDA

12:10-12:55

PETAK

12:10-12:55

PETAK

12:10-12:55

Farkaš Jožo TIO SREDA 11:30 SAOBRAĆAJNA

SEKCIJA

SREDOM U 11:30

Jan Husarik Biologija SREDA 12:00 SVAKE DRUGE

NEDELJE

—-
Ana Srdić Fizika ČETVRTAK

12:00-12:45

Nenad Grozdanić Fizika UTORKOM U

POPODNEVNOJ SMENI

UTORKOM U

POPODNEVNOJ

SMENI

UTORKOM U

POPODNEVNOJ

SMENI

Rastislav Ušjak TIO PONEDELJAK POSLE 7. ČASA PONEDELJAK

POSLE 7. ČASA

PONEDELJAK

POSLE 7. ČASA

Miroslav Tomaš Fizičko vaspitanje —- ODBOJKA

PONDELJEKOM

POSLE SEDMOG

ČASA

SVAKE DRUGE

NEDELJE

BICIKLIZAM

U SEPTEMBRU

I OKTOBRU (SREDOM)

RIBOLOV U MAJU

I JUNU (SUBOTOM)

Pavel Tomaš Muzička kultura SREDA

19:00-20:00

—-
Evka Karkuš Engleski jezik SREDA

11:45-12:30

DVA PUTA MESEČNO

PONEDELJAK

12:15-13:00

JEDNOM MESEČNO

Jan Hrćan Istorija PETAK PREDČAS SREDA PREDČAS
Zuzana Kutalek Istorija —- SREDA PREDČAS
Miroslav Jurica Istorija ČETVRTAK

7. ČAS

ČETVRTAK

7. ČAS

ČETVRTAK

7. ČAS

Evka Hrk- Poljak Srpski kao nematernji UTORAK POSLE 7. ČASA UTORAK POSLE 7. ČASA —-
Ana Hrk Slovački jezik UTORAK

PREDČAS

PETAK

PREDČAS

SEKCIJA ZA

EL. NOVINE

ČETVRTAK

7. ČAS

Ana Hrk Srpski jezik SREDA

PREDČAS

ČETVRTAK

PREDČAS